SSS

Hatay Havalimanı ve Hatay araç kiralama tarihlerinizi netleştirdikten sonra online olarak www.hasgulrentacar.com internet sayfasından tarihlerinizi girerek müsait araçları size özel indirimli fiyatlarla listeleyebilir ve birkaç basit adımda kolayca araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama rezervasyonunuzu erken yapmanız halinde çok daha uygun fiyatlara kiralama yapabileceğinizi unutmayın! Dilerseniz +90 532 730 6812 numaralı rezervasyon merkezini arayarak 7/24 rezervasyon yapabilir, hasgul@hasgulrentacar.com adresine mail göndererek fiyat ve araç teklifi talep edebilirsiniz.

Araç kiralama rezervasyonunuz rezervasyon merkezimize anında iletilir ve yapmış olduğunuz rezervasyona göre en uygun araç sizin için hazırlanır. Hatay Havalimanı'nda araç kiralama yaptıysanız, firma temsilcimiz sizi gelen yolcu çıkışında isminizle karşılar. Aracınızı Hatay Havalimanı'nda 7/24 teslim edip teslim alabilirsiniz. Hatay'da araç kiralama rezevasyonu yaptıysanız, aracınızı İstiklal Cd. 75/B adresinde bulunan ofisimizden mesai saatleri içerisinde teslim edip teslim alabilirsiniz.

Rezervasyonlar grup bazlı yapılmaktadır ve marka model garantisi verilmemektedir. Araç kiralama tarihinizde rezervasyon yaptığınız grupta araç müsaitliği yok ise bir üst gruptan araç aynı fiyattan siz değerli müşterimize tahsis edilir.

Araç kiralama işlemleri sırasında kiralamış olduğunu araç; sınıfına göre gerekli minimum yaşı doldurmuş ve geçerli sürücü belgeniz ile, adınıza düzenlenmiş ve minimum 6 ay geçerliliği olan kredi kartınızın yanınızda bulunması gerekmektedir. Adres ve telefon bilgileriniz araç kiralama sözleşmemize kaydedildikten ve imzalarınız alındıktan sonra sözleşmenin bir nüshası tarafınıza verilir. Detaylı bilgiye https://www.hasgulrentacar.com/tr/icerik/13-kiralama-kosullari.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

Maalesef adınıza olmayan bir kredi kartıyla kiralama yapamazsınız. Kredi kartı sahibinin mutlaka sizinle birlikte sözleşmeye imza atması ve size muvafakat etmesi gerekmektedir.

Aracı kiralayan şahıs dışında biri tarafından kullanılabilmesi için söz konusu sürücünün sözleşmeni ek sürücü kısmına kaydedilmiş olması ve ek sürücü bedeli ödemiş olması gerekmektedir. Aksi durum tespiti halinde kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılır, gerek aracı kullanan kişi gerekse aracı kiralayan ayrı ayrı ve müşterek olarak sorumlu tutulurlar.

Günlük ve aylık araç kiralama hizmetinde kilometre sınırlıdır. Detaylı bilgiyi rezervasyon sayfamızdan ya da rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralamanız bittikten sonra kiraladığınız tarihler arası HGS kullanım bilgileriniz kontrol edilir ve kullanım tutarınız kredi kartınızdan tahsil edilir. Karayollarına bağlı olarak sistemimize geç düşen geçiş tutarlarının geç tahsil edilmesi durumu olabilmektedir. HGS tanımlı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş söz konusu olur ve geçiş tutarı kullanıcının kredi kartına yansıtılır.

Trafik cezası kullanıcının T.C. kimlik numarasına yazıldıysa ödemeyi kullanıcının kendisi yapmalıdır. Kiralanan aracın plakasına yazılan trafik cezalarında ise trafik cezası adresimize tebliğinden sonraki 15 günlük süre içinde indirimli olarak ödenmektedir ve ceza tutarı trafik cezasına ait hizmet bedeli ile birlikte kiralayanın kredi kartından tahsil edilmektedir.

Hayır ödemezsiniz. Fakat aracın; alkol vb. uyuşturucu maddeler etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde; aracı kullanan tüm maddi ve manevi hasarlardan sorumlu tutulur. Kaza durumunda aracın yeri değiştirilmeden gerekli fotoğraflar çekilmeli, en yakın polis veya jandarmaya bilgi verilmeli, kaza, hırsızlık ve alkol raporları alınmalıdır. Bu işlemlerin yapılmaması halinde tüm sigortalar geçersiz sayılır, meydana gelen her tümü zararlar 3. şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere aracı kiralayan/lar tarafından karşılanır.

Hatay Havalimanı araç kiralama hizmetini gelen yolcu çıkışında buluşma/karşılama şeklinde sunuyoruz. Bu şekilde ofis maliyeti olmadan siz değerli müşterilerimize indirimli araç kiralama teklifleri sunuyoruz. En ucuz Hatay Havalimanı araç kiralama ve Hatay Araç Kiralama teklifleri için yılın 365 gün www.hasgulrentacar.com adresimizden erken rezervasyon yaptırabilir, indirimli fiyatlarla araç kiralayabilirsiniz!
Whatsapp Telefon