Ticari Elektronik İleti ve Pazarlama Onay Formu

Ticari Elektronik İleti ve Pazarlama Onay Formu


HASGÜL ULUS. TAŞ. OTO. PET. ÜRN. İTH. İHR. SAN ve TİC. LTD. (“Hasgül Rent A Car”) olarak işbu Onay Formu ile 15 Temmuz 2015 tarihli ve 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ve 4 Ocak 2020 tarihli, 30998 sayılı Resmi Gazete yayımlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik ile değiştirilen Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik (“Yönetmelik”) hükümleri gereği tarafınıza gönderilecek elektronik iletiler hakkında bilgilendirme bulunmaktayız.

İşbu Onay Formu’nu kabul etmekle Hasgül Rent A Car tarafından gerçekleştirilecek ve Hasgül Rent A Car ‘a ait internet sitesinde ve benzeri elektronik ortamlarda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla tarafınıza gönderilen tanıtım, pazarlama, kampanya, promosyon, fırsat ve avantajlara ilişkin mesaj ve bilgilendirmelerden haberdar olmayı; işbu faaliyetler kapsamında tarafınızla elektronik posta, kısa mesaj, telefon ve benzeri vasıtalarla iletişime geçilebileceğini, gerektiğinde söz konusu kayıtların ilgili Bakanlık ile paylaşılabileceğini kabul etmektesiniz.

Onay Formu’nun kabul edilmesi, reddetme hakkının kullanılması anına kadar geçerlidir; onay verilmemiş olması Hasgül Rent A Car tarafınıza sağlayacağı hizmetleri etkilemeyecektir. Dilediğiniz zaman ve herhangi bir gerekçe göstermeksizin Hasgül Rent A Car tarafından gönderilen ticari elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, internet sitesinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak talebinizi Şirketimize iletebilirsiniz.

İşbu Onay Formu, www.hasgulrentacar.com adresinde yayımlanan Gizlilik ve Çerez Politikası ve Aydınlatma Metni’nin ayrılmaz bir parçasıdır.Whatsapp Telefon